Víc než jen hotelová restaurace

Proč navštívit
právě naši restauraci

 • Na našich hostech nám velmi záleží.
 • Výborné služby, příjemný personál, individuální přístup a zejména výborná kuchyně.
 • Napsali nám
 • Naše restaurace je nekuřácká.
 • Útulné prostředí - krb, letní zahrádka v příjemném prostředí stromů a květin.
 • Nabízíme bohaté a pestré snídaně i business snídaně (podáváme 07.00-10.00).
 • Firemní akce a rodinné oslavy např. svatby, narozeniny, výročí atd. Jsou vám k dispozici 4 salonky pro cca 10 - 80 osob.
 • Parkování na hotelovém parkovišti pro hosty zdarma!
 • Zdarma WIFI přístup na internet.
 • Ubytovaní hosté Parkhotelu Průhonice mají slevu 10% z cen uvedených v jídelním lístku.
 • Klidná lokalita v blízkosti překrásného Průhonického parku se zámkem a Dendrologické zahrady.
 • Snadná dostupnost Prahy - autem i hromadnou dopravou (pouze 14 km po dálnici D1 do centra).
 • Nedaleko hotelu se nachází AQUAPARK Aquapalace Praha Čestlice.
 • Akceptujeme platební karty: VISA, MasterCard, Maestro, JCB, Diner’s Club.

Restaurace Tarouca Praha Průhonice
Více než jen hotelová restaurace

Průhonice jsou krásné a romantické místo v okolí Prahy. Je to Praha a není to Praha. Co Vás zde přivítá? Zámek, zámecký park, nákupní zóna, ale také naše restaurace. Určitě to stojí za návštěvu. Průhonice - Čestlice u Prahy.

Naše restaurace získala certifkát CzechSpecials!
Czech Specials je partnerským projektem agentury CzechTourism, Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace hotelů a restaurací. Klade si za cíl popularizovat českou kuchyni v tradičním i moderním pojetí, propagovat a podporovat restaurace, které tuto kuchyni nabízejí, a v konečném důsledku do kvalitních českých restaurací přivést více hostů. Českou kuchyni v rámci jednotlivých regionů prezentuje jako rozmanitou, plnou jedinečných pokrmů a reflektující využívání sezónních surovin. České restaurace jsou pak prezentovány jako místa, kde mohou domácí i zahraniční turisté počítat s kvalitními službami. Czech Specials je zároveň certifikační značkou, která má zajistit, že v takto certifikovaných restauracích budou hostům poskytovány kvalitní služby a tradiční české pokrmy budou podávány v odpovídající kvalitě.

Na celou Vaši rodinu či firmu se v Průhonicích těší příjemný, ochotný a profesionální personál, který učiní vše pro to, abyste u nás strávili nezapomenutelné chvíle. Jistě oceníte útulné, decentní i diskrétní prostředí, které pomáhá utvářet dominanta restauracekrb se živým ohněm a letní zahrádka. Nezní to lákavě?

Milan Ballik, jeden z nejznámějších a nejkritičtějších gourmet-kritiků v Česku, otestoval naši kuchyni a napsal nezávislou recenzi. Oceňuje jednoduchý, poctivý jídelní lístek a dobrý vztah k zákazníkovi. Po přečtení si jistě přijdete pochutnat na našem menu. Každý si u nás najdete „to své“ oblíbené jídlo.

Chceme, aby se naši hosté cítili jako doma, proto Vás vítá „útulná“ restaurace. Oáza klidu a pohody, kulturní prostředí nejen pro hotelové hosty, ale pro všechny, kteří ocení dobré jídlo a vstřícnou obsluhu. Atmosféru završí náš jídelní a nápojový lístek, který obsahuje nemalé množství našich a klasických specialit - steaky, ryby, speciální saláty. Jsme pyšní na široký výběr vín, pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí Moravy, Itálie, Francie, Španělska, Rakouska, Německa a Argentiny. To vše za přijatelné ceny. Pozvěte si k nám přátele na skleničku výborného vína z našeho sklepa!

V letních měsících je všem k dispozici posezení na velmi pěkné zahradní terase s lákavou nabídkou osvěžujících nápojů. Stín naší zahrádky přivítají nejen dospělí, ale i děti.

Informace o obsažených alergenech poskytne zákazníkovi obsluha na vyžádání.

Společenské události

Čeká Vás velká událost v rodině nebo firmě? Pomůžeme Vám uspořádat společenskou oslavu podle Vašeho přání tzv. na klíč! Obchodní jednání, firemní akce - večírky, recepce, hostiny, cocktaily a rodinné oslavy, jako např. svatby, promoce, narozeniny, smuteční hostiny apod. nic pro nás není problém. Rádi Vám s organizací pomůžeme a nabídneme zázemí naší Restaurace Průhonice.

Otevřeno - rezervace nutná

Pondělí - Sobota  07,00 - 22,00
Neděle07,00 - 10,00
23.12. + 24.12.zavřeno

Pro skupiny a uzavřené společnosti podle dohody.

Rezervace

Telefon: (+420) 267 750 405, 267 750 763-5
Svatby a oslavy: (+420) 721 244 106
E-mail: info@parkhotel-pruhonice.cz

Nabízíme dárkové poukazy (výše konzumace dle Vašeho přání).

Džitelé SPHERE Card mají slevu na konzumaci ve výši 10% (skupiny max. do 8 osob) z aktuálně platných cen uvedených v jídelním a nápojovém lístku.

Těšíme na Vaši návštěvu!

Team Restaurace „Tarouca“

Video

Video prezentace hotelu

Mohlo by Vás také zajímat:

Restaurace Tarouca se nachází v Parkhotelu Průhonice, který má výhodnou polohu nedaleko Prahy a Průhonického parku. Ideální volba pro restaurace Praha, restaurace Praha 10, restaurace Čestlice, restaurace Praha 4, restaurace Praha 4 Chodov, restaurace Chodov, restaurace Aquapark Čestlice, restaurace Aquapalace Praha, svatba Průhonice, svatby Průhonice, svatební hostina Průhonice, svatební hostiny Průhonice, svatba Praha, svatby Praha, svatební hostina Praha, svatební hostiny Praha, snídaně Průhonice, pracovní snídaně Průhonice, business snídaně Průhonice, snídaně Praha, pracovní snídaně Praha, business snídaně Praha. Svou polohou je výhodná nejen v Průhonicích ale i pro hosty z Prahy, zejména při návštěvě aquaparku Čestlice a Průhonického parku. V restauraci Tarouca akceptujeme platební karty typu: VISA, Euro Card - Master Card, Maestro, JCB, Diner’s Club.

© BOHEMI, spol. s r.o. | redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.